Yurtiçi Taşıma Hizmetleri


Alternatif Lojistik, Türkiye genelinde farklı illere yapılacak komple ürün taşımalarını mevcut filosu ve güçlü tedarikçi portföyü ile gerçekleştirmektedir. Hızlı araç tedarik performansı, sorunsuz yükleme, teslimat koşullarına uygunluk ve geri bilgilendirme süreçleri ile operasyonun her aşamasında etkin bir lojistik yönetimi sağlanmaktadır. Alternatif Lojistik GÜVEN ilkesini sadece beşeri ilişkilerin temelinde değil taşıma esnasında tüm ürün risklerinin üstlenilerek taşıma sigortaları kapsamında teminat altına alınması ile reel olarak da gerçekleştirmektedir.Uluslarası Taşıma Hizmetleri

Alternatif Lojistik, 2014 yılında aldığı C2 Yetki Belgesi ile Uluslararası Taşıma Hizmetlerine başlamıştır. 30 adet belgeli özmal araç filosu ile özellikle Ortadoğu ve Balkan ülkelerine insani yardım malzemeleri alanında uluslararası taşıma hizmeti vermektedir.

Alternatif Lojistik insani yardım malzemelerinin taşınması kapsamında 2014 yılında Irak ve Suriye ye proje bazlı 2.500.000 Kg ürün sevki gerçekleştirmiştir.